Zábaly na nohy

Nohy nám slouží každodenně, proto doporučujeme i jejich každodenní ošetřování. K tomu aby jste mohli ulevit Vaším nohám jsme jako doplněk každodenní osobní péče o nohy rozšířili naší nabídku služeb o zábaly nohou. Zabaly pomáhají při problémech, kterými jsou:

  • otoky nohou a pálicí chodidla.
  • nachlazení, bolesti hlavy, revmatizmus.
  • nedostatečná látková výměna.
  • nedostatečnost krevního oběhu.
Zábal se provádí za pomocí speciálního balzámu LYMPHA-PACK W/O s vyváženou směsí specifických éterických olejů, který je určen zejména pro péči o oteklé a unavené nohy, po namáhavém fyzickém výkonu pracovním nebo sportovním. Uvítají jej klienti, kteří trpí nedostatečným pohybem lymfatických tekutin, krevního oběhu dolních končetin, revmatizmem, artrózou a dnou, jako přípravek, který díky účinným látkám může ulevit při bolesti. Vhodný je i jako zábal při rekonvales­cenci po poranění kloubů, kostí a svalů.


LYMPHA-PACK W/O může díky použitým suro­vinám zrychlit tok lymfatických tekutin a napomoci při odplavování přebytečné vody a toxických látek vznikajících při látkové výměně. Vysoký obsah vitamínů a biostimulátorů v tomto přípravku zaručuje celkovou regeneraci pokožky nohou i hlouběji uložené tkáně.

Zábal se provádí aplikací balzámu a zábalem fólií po dobu min. 30 min.

 
Těšíme se na Vaši návštěvu.