Služby

Pozitivní atmosféra a dobré služby za příznivé ceny dělají z našeho salónu vyhledávanou oázu klidu. Přijďte a vyberte si ze širokého spektra našich služeb.


 

Sportovní a rekondi ční masáže

Trpíte bolestmi zad a svalů? Pak využijte našich služeb. Sportovní a rekondiční masáže využívají podnětů k zachování či obnově zdraví. Základním cílem masáží je obnova a zachování funkčnosti pohybového aparátu.

Maderoterapie obličeje

Maderoterapie obličeje je 100% přírodní způsob, jak konturovat obličej, odstranit dvojitou bradu, odstranit podbradek, snížit hloubku vrásek a zjemnit pokožku.

Lymfa masáž CELLU-THERAP

Ruční lymfatická masáž obohacena o použití speciálního přípravku podporujícího nejen tok lymfy, ale i regeneraci a estetiku Vašeho těla.

Čínská masáž nohou AN MO

Způsobuje Vám zablokování enrgií těla problémy neje v phybovém aparátu a vnitřních orgánech? Tisíce let strá metoda tradiční čínské medicíny pozitivně ovlivňuje člověka i v současné uspěchané moderní době?

HOT STONES - masáž Lávovými kameny

Kombinace akumulovaného tepla, energie lávových kamenu a maserských technik přináší tělu dokonaly terapeutický a regenerační účinek.

Ruční lymfatické masáže

Máte oteklé, těžké nebo studen nohy? Trpíte celilitídou, tzv. "pomerančovou kůží"? Nejen tyto obtíže odstraňuje ruční lymfatická masáž.

Baňkování

Potřebujete odstranit bolesti páteře a pohybového aparátu? Chcete zlepšit funkčnost vnitřních orgánů? Nejen tyto problémy, ale i podpora lymfatického systému, vyčitění pokožky a celého organismu a mnoho dalšího Vám pomůže zlepšit baňkování.

Havajská masáž LOMI LOMI

Jste unaveni z každodenního shonu a bolí Vás tělo? Potřebujete si odpočinout a spojit příjemné s užitečným? Relaxační Havajské masáže LOMI LOMI spojují relaxační techniky s účinným působením na pohybový aparát.