Thermozábal na ruce

S příchodem podzimu a měnícího se počasí se může objevit i problém pokožky rukou. U některých klientek jde o suchou a popraskanou pokožku, u jiných se opět objeví ekzém a je zde i problém chladných končetin. Podzimní práce na zahradě, sklízení plodin, zazimování květin a stromů, rytí a příprava půdy k zimnímu spánku se silně projeví na kvalitě pokožky rukou a nehtech. Stejnouměrou přispívají agresivní saponáty, mycí a dezinfekční prostředky, ale i denně používané mýdla.

Mnoho žen se za svoje ruce stydí a ostýchají se vyhledat odbornou pomoc. A přitom ruce si ji tolik zaslouží. Pro Vaše ruce, které nosily a hladily Vaše děti jsme připravili dva druhy zábalů, tak abychom vyhověli širšímu spektru klientely.

 

Zábal BALNARU TH

pro termoaktivní ošetření rukou. BALNARU TH je polomastný, velmi jemný, regenerační a pěstící přípravek, který díky svému složení účinných látek z rostlinných a éterických olejů blahodárně působí na stre­sovanou pokožku rukou, podporuje regeneraci pokožky a může napomoci hojení drob­ných trhlinek, poranění a záděr. Pokožka účinné složky přípravku aktivně přijímá, stává se jemnou a vláčnou.

 

Zábal SHEADERM TH

velice účinně zjemňuje. Jojobový vosk má uklidňující, protizánětlivé účinky, je osvědčenou součástí přípravků na ošetřování ekzematické či lupenkou postižené pokožky. Podporuje regeneraci pokožky. Včelí vosk propůjčuje přípravku nejen excelentní konzistenci, ale poskytuje i vynikající ochranu. Vosky jsou přirozenou součástí hydrolipido­vého kyselého ochranného pláště pokožky. Jojobový či včelí vosk lze označit jako nepostradatelnou součást fyziologických přípravků. Extrakt z třezalky a éterické oleje z levandule, vetiveru, čajovníku, kadidlovníku, mateřídoušky a růže v kombinaci s vitaminy mají v této kompozici jedinečné protizánět­livé a excelentní regenerační účinky. Pokožku, v případě potřeby nejen rukou, uklidňují a dlouhodobě ošetřují a pěstují. Skutečnost, že přípravek SHEADERM TH neobsahuje žádné minerální a syntetické oleje, zaručuje jeho maximální schopnost pronikat do pokožky. Přípravek SHEADERM TH se plně osvědčil při regenerativním ošetřování rukou, jakož i pokožky celého těla. Mimořádnou úspěšnost prokázal a vysokou oblibu klientů si tento přípravek získal i při péči u suchou pokožku, pokožku s výskytem atopického ekzému, neurodermatitidy (chronický zánět kůže). Z tohoto důvodu je doporučován i mnoha kožními lékaři.

 

Chystáme však pro Vás i více. Různé účinky široké škály éterických olejů nám dovoluje přizpůsobit se individuálním požadavkům s ohledem na aktuální stav pokožky Vašich rukou.

 

Zábal se provádí pomocí speciálních preparátů a termorukavic po dobu minimálně 30 minut.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu.