Hubnoucí zábaly THERMO-BALZÁM

Hubnoucí zábaly za použití prokrvujícího preparát THERMO-BALZÁM je vysoce účinná aromaterapeutická procedura, která způsobuje prohřátí tkáně. Tohoto účinku je dosahováno použitím jednoho z nejteplejších éterických olejů ze skořice. Aplikace Thermo-Balsamu způsobuje prokrvení hlouběji uložených tkání a regeneruje pokožku. Silné prohřátí v místě aplikace THERMO-BALZÁMU s následnou zvýšenou pohybovou aktivitou a tím i zrychlením procesu látkové výměny s sebou přináší odbourávání a spalování tuků i odvádění přebytečné vody z tkání.
 
THERMO-BALZÁM lze použít i k vyhledávaným procedurám při formování postavy či snižování nadváhy, která velice často trápí ženy i muže. Je nutné podotknout, že při použí­vání THERMO-BALZÁMU je nezbytně nutné provádět pohybovou aktivitu, aby účinek byl zřetelný. Víme, že tuk je odbouráván v organizmu právě na nejteplejších místech. THERMO-BALZÁM zde slouží jako aktivní značkovač problémových partií. Svým účinkem, tedy prohřátím těchto problémových partií, je předurčí k procesu odbourávání tukové tkáně. 
 
Používání přípravku se může projevit i zlepšením kloubní pohyblivosti, odstraněním bolestivosti, uvolněním svalové ztuhlosti. THERMO-BALZÁM lze dále použít při rehabilitaci poraněných kloubů, svalů, šlach, zlomeninách kostí a revmatizmu.
 
Upozornění: 
Při aplikaci tohoto účinného přípravku dochází k dráždění pokožky, které je zde sice žádoucí, ale u jedinců s přecitlivělou pokožkou může toto podráždění vyvolat nepříjemné pocity. Alergikům a těhotným ženám použití tohoto přípravku nedopo­ručujeme!
 
Těšíme se na Vaši návštěvu.